LÉČEBNĚ PREVENTIVNÍ PROGRAM – GERIATRICKÁ KŮRA
Se stárnutím lidského organismu jsou spojená onemocnění, která dříve nebo později zhoršují kvalitu života. Oslabený imunitní systém seniora může ohrožovat zdraví zejména v době sezonních infekčních nemocí.
Proto náš lékařský odborný tým vytvořil léčebně preventivní program určený zejména, ale nejenom jim, klientům v důchodovém věku. Cílem našeho programu je posílení imunity a podpora regenerace organismu.
Na základě výsledků krevních testů a posouzení celkového zdravotního stavu lékařem je vypracován léčebný plán na dobu pobytu. Jednorázová infuze Vitaminu C v dávce 7,5 g a Injekce vitaminu B12 (Milgamma N) do svalu třikrát v týdnu představuje důležitý základ, který je posílen Inhalační kyslíkovou terapii, pohybovou léčbou a dalšími procedurami doporučenými lékařem. Samozřejmostí je také dieta odpovídající zdravotnímu stavu a seznámení se zásadami zdravého životního stylu prostřednictvím lékařské přednášky.

Obsah balíčku:
7 nocí ubytování s plnou penzí v hotelu MONTI Františkovy Lázně
Vstupní prohlídka – EKG, saturace kyslíkem, biochemické vyšetření krve
Infúze vitamínu C – 1x týdně
Milgamma N – 3x týdně
Oxygenoterapie – 5x týdně
10 léčivých procedur týdně: 2x masáže klasické, nebo podvodní, nebo reflexní, 2x pohybové cvičení, 2x koupel uhličitá, 2x koupel perličková a 2x koupel vířivá.
Využití vnitřního bazénu a využití venkovního (od května do září), vyhřívaného bazénu se slanou vodou po celou dobu pobytu v ceně.
Přesný druh procedur určí lékař při vstupním vyšetření. Možnost zajištění dietního stravování a poradenství.
Milgamma N – komplex vitaminů B – B1, B6 a B 12, které se špatně vstřebávají ze zažívacího traktu, proto volíme injekční formu. Neurotropní vitaminy B mají příznivé účinky na zánětlivá a degenerativní onemocnění nervů a pohybového aparátu.
Oxygenoterapie – vdechování kyslíku ve vyšší koncentrace než je ve vzduchu. Kyslík je potřebný k získání energie při buněčném metabolismu, jeho nedostatek vede ke sníženému množství energie, poruchám paměti, snížení výkonnosti, zpomaleným reakcím, migrénám a snížení kvality sluchu a zraku. Pokud tělu kyslík dodáme mohou buňky produkovat více energie, zlepší se regenerace tkání a zpomaluje se proces stárnutí. Oxygenoterapie se využívá nejen ve stavu nemoci, je vhodná pro preventivní účely, neboť pomáhá posílit imunitní systém.
Oxygenoterapie je indikovaná také v případě celé řady onemocnění – u onemocnění dýchacích cest, kardiovaskulárního onemocnění, onemocnění trávící soustavy, centrálního nervového systému, pohybového aparátu.
Infuzní terapie vitaminem C podporuje celkovou imunitu hlavně proti virózám, chřipkám a nachlazení.
Vhodná pro osoby starší, ale nejenom pro ně, s poruchou koncentrace, s opakovanými infekcemi
/chřipka, rýma, kašel/, revmatickými chorobami, autoimunními chorobami, pro lidi žijícími ve stresu, kuřáky, osoby s nepravidelnou životosprávou a nevyváženou stravou.

Program probíhá pod lékařským dohledem.
Cena: 19.900,- Kč vč. DPH.
Kontakt a objednávky:
Hotel MONTI SPA, Kollárova 170/4, 351 01 Františkovy Lázně, tel.: +420 354 505 500