Františkovy Lázně a hotel MONTI SPA představují jedinečné spojení lázeňské tradiční léčby s užitím místních přírodních léčivých zdrojů (sirnoželezitá slatina, minerální voda a přírodní plyn) a komplexní péče vynikajících specialistů v oblasti zdravotní, rehabilitační a wellness. Na stejné úrovni jsou i služby ubytovací a stravovací.

V našem hotelu Monti Spa**** nabízíme klientům 21 jednolůžkových a 34 dvoulůžkových pokojů. Pro klienty vyžadující vyšší komfort nabízíme ubytování v luxusně zařízených apartmánech. Šest apartmánů, kdy každý z nich nabízí klientům dvě oddělené místnosti (ložnici a obývací pokoj) a tím nabízí prostor pro klidný odpočinek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, rádiem, telefonem s přímou volbou, minibarem a sejfem. Koupelny disponují vanou nebo sprchovým koutem, toaletou, fénem a koupacím pláštěm. Pokoje jsou dostupné výtahem. V recepci hotelu se nachází internetový koutek s WI-FI připojením, který je hostům volně k dispozici. Hotel nabízí vynikající kuchyni s možností dietního stravování.

V Monti Spa lze zorganizovat rodinné oslavy, semináře nebo pracovní jednání pro skupiny do 30 osob.

K posezení a zábavě zvou různá zákoutí hotelu jako je vyhřívaný vnitřní a venkovní bazén, lobby bar, kulečník, tenisový kurt s umělým povrchem, venkovní gril, střešní terasy, knihovna s pianinem a hračkami pro malé návštěvníky. Pro kuřáky je připravena klubová místnost, jinak je hotel plně nekuřácký.

Dependance Villa Anna** se nachází 50 m od hlavní budovy Monti**** a poskytuje 6 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojů se sprchou a toaletou. Pokoje jsou zařízené pro klienty s menší náročností, ale i přesto se těší velké oblibě. Disponují TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a WI-FI připojením. Pokoje mají výhled do parku nebo ulice. Klientům je k dispozici na společném patře lednička. Budova je bez výtahu


 Informace a Rezervace:

+420 354 205 563, monti@monti-spa.cz

+420 354 205 500, info@monti-spa.cz